Fischer Apollo EF 164 cm

4649 

Fischer Apollo EF 164 cm od přední společnosti FISCHER , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupujte bezpečně online. Fischer Apollo EF 164 cm – nyní získáte od 4649 Kč.

Katalogové číslo: 9002972810596 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Fischer Apollo EF 164 cm od společnosti s výborným jménem FISCHER je momentálně ve výhodné akci. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Fischer Apollo EF je skvělou volbou pro nové běžkaře. Snížená délka pomáhá při ovládání a manévrovatelnosti. Zkonstruováno s prémiovou korunkou a Efficient Forward pro solidní kop bez dokonalé techniky. Vzduchové kanály integrované do dřevěného jádra ze skleněných vláken šetří hmotnost v porovnání s čistými dřevěnými jádry a jsou odolnější vůči rozbití. Lepší rozložení plošného tlaku Díky revolučnímu složení osvědčených materiálů je elasticita těla lyže extrémně zvýšená: to zaručuje shovívavý kop a nový, lehký zážitek z lyžování 0,2 mm tenký, extrémně lehký, celoplošný vysokotlaký laminát obsahující přírodní vlákna a pryskyřici pro výrazné snížení hmotnosti lyží Kombinace Single a Double Crown pro větší stoupání a lepší klouzání ve všech sněhových podmínkách Speciální komponenty pro extrémně robustní konce lyží zajišťují, že splňují požadavky na odolnost při půjčovnách lyží Neomezené klouzání. Offsetová základní struktura činí lyži rychlými a vhodnými pro všechny druhy použití Hmotnost: 1330 g (174 cm) Dodáváno s vázáním TOUR STEP-IN IFP s namontovanou podložkou IFP pro nasouvací vázání
Běžecký svět: vše pro běhání 🙂

 

Informace o produktu

  • Značka: FISCHER
  • EAN: 9002972810596
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 164 cm. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. DÉLKA 174 cm. BARVA Černá. . . . . . . . .
Fischer Apollo EF 164 cm
Fischer Apollo EF 164 cm
4649