FISCHER Carbonlite Skate Plus Medium 171 cm

12949 

FISCHER Carbonlite Skate Plus Medium 171 cm od dodavatele s dobrým jménem FISCHER je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. FISCHER Carbonlite Skate Plus Medium 171 cm – nyní získáte od 12949 Kč.

Katalogové číslo: 9002972758126 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

FISCHER Carbonlite Skate Plus Medium 171 cm od této spolehlivé značky FISCHER . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Osvědčené běžecké lyže Fischer Carbonlite Skate Plus Stiff s novou kratší konstrukcí špičky pro minimální švihovou vlastnost a nejvyšší obratnost. Je vybaven Cold Base Bonding, který poskytuje zlepšenou absorpci vosku pro maximální rychlost. Optimalizováno pro použití při teplotě -10 °C a vyšší. Materiál Osvědčený Air Core – nejúspěšnější jádro lyže s více než 80% obsahem vzduchu pro extrémně nízkou hmotnost v kombinaci s vysokomolekulárními uhlíkovými vlákny Minimalizuje rozdíly ve zbytkovém napětí a tlaku odklonu Technologie Speedmax pro ochranu homogenní molekulární struktury skluznice pro dokonalou absorpci vosku. Zaručuje maximální rychlost Hlubší a hrubší struktura Plus, ideální do teplých a vlhkých podmínek. Vyrobeno s použitím přírodního diamantu Multiaxiální T300 1K uhlíkové vlákno. Laminát s vysokou pevností a minimální hmotností Nová generace párování lyží: plně automatické dynamické měření množství kritérií párování zajišťují přesný výběr lyží a optimalizované párování Vykrojení ve tvaru šipky pro lepší výkon a dynamiku zejména při bruslařské technice 1:1 Speciální kontaktní body, které jsou od sebe dále vzdáleny, znamenají zvýšenou stabilitu a silnější účinek odrazu na tvrdém sněhu Hmotnost: 1.060g/186cm Tvrdost: Medium
Běžecký svět: vše pro běhání 🙂

 

Informace o produktu

  • Značka: FISCHER
  • EAN: 9002972758126
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 171 cm. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Černá.  . . . . . . . . .
FISCHER Carbonlite Skate Plus Medium 171 cm
FISCHER Carbonlite Skate Plus Medium 171 cm
12949