Fischer Control Step-In IFP

1349 

Fischer Control Step-In IFP od této značky FISCHER je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Fischer Control Step-In IFP ve výhodné ceně 1349 Kč.

Katalogové číslo: 9002972492501 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Fischer Control Step-In IFP od známého předního výrobce FISCHER . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online.

Vysoce stabilní vázání Fischer Control Step-In IFP umožňuje snadné a rychlé nastavení polohy vázání bez použití nářadí podle terénu a podmínek. Propracovaný flexor umožňuje snazší nastupování. Jednoduché použití: vázání se rychle nasune na plotnu bez použití nářadí. Když je čas lyžovat, mechanismus Turn Lock lze ovládat i rukou v rukavici, díky čemuž je nastupování a vystupování jednodušší než kdykoli předtím Nastavení bez nářadí: technika, teplota a složení sněhu mají vliv na výkon lyží: u všech modelů TURNAMIC® toto nastavení zcela bez použití nástrojů umožňuje lyžařům lépe přizpůsobit jejich individuálním potřebám. Posunutí systému dopředu poskytuje větší přilnavost, zatímco posunutí dozadu výrazně zlepší klouzání. DYNAMIC – perfektní lyžařský výkon: s optimalizovaným nastavením komponentů vázání – boty – podložky – lyže vám TURNAMIC® poskytuje dynamický lyžařský výkon jako nikdy předtím. Technologie FLOWFLEX® umožňuje lyži volně se ohýbat. Pohodovější lyžař ocení dokonalé ovládání Vázání se montuje na IFP podložku Fischer, která je buď již namontována na běžkách, nebo je třeba ji zakoupit samostatně * Vázání se hodí k lyžím – například: Fischer Twin Skin Performance Medium
Běžecký svět: vše pro běhání 🙂

 

Informace o produktu

  • Značka: FISCHER
  • EAN: 9002972492501
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost Univerzálna veľkosť. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Černá.  . . . . . . . . .
Fischer Control Step-In IFP
Fischer Control Step-In IFP
1349