Nessi Sportswear Bavlněné podkolenky 13B-P – Oranžová + Bílá Velikost: 35-37

160 

Nessi Sportswear Bavlněné podkolenky 13B-P – Oranžová + Bílá Velikost: 35-37 od značky Nessi Sportswear . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Nessi Sportswear Bavlněné podkolenky 13B-P – Oranžová + Bílá Velikost: 35-37 – nyní můžete mít za 160 Kč.

Katalogové číslo: 13BP35 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nessi Sportswear Bavlněné podkolenky 13B-P – Oranžová + Bílá Velikost: 35-37 od dodavatele se skvělou pověstí Nessi Sportswear je pro vás pro vás právě dnes v akci. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Pro volejbalisty a další

Volejbalové podkolenky jsou nabídkou nejen pro milovníky volejbalu, ale také pro nordic walking, fitness a tanec. Jsou vyrobené z měkké a odolné bavlny, která zajišťuje pohodlí při nošení. Podkolenky mají také žakárové vložky, díky nimž se teplo lépe přenáší ven.

 

 

Odolné a jemné

Pohodlí a bezpečnost při sportu zajišťují podkolenky Nessi. Jsou jemné a tenké, dobře dýchají a nezpůsobují oděrky. Použitý systém lemů zabraňuje tomu, aby se ponožky kroutily na noze a nevytahovaly se. Model je k dispozici v několika barvách.

 

 

Materiál: Bavlna 80%, Elastan (Lycra) 15%, Gumitex 5%.

 

Informace o produktu

  • Značka: Nessi Sportswear
  • EAN: 13BP35
  • Další vlastnosti: Velikost 35-37. Barva oranžová.  . . . . . . . . .
Nessi Sportswear Bavlněné podkolenky 13B-P - Oranžová + Bílá Velikost: 35-37
Nessi Sportswear Bavlněné podkolenky 13B-P – Oranžová + Bílá Velikost: 35-37
160