Nike Invincible 3 M 41 EUR

4149 

Nike Invincible 3 M 41 EUR od tohoto předního výrobce NIKE je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online. Nike Invincible 3 M 41 EUR výhodně za skvělou cenu 4149 Kč.

Katalogové číslo: 196154504829 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Nike Invincible 3 M 41 EUR od přední značky NIKE , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Pánská silniční běžecká obuv Nike Invincible 3 M. S maximálním odpružením, které podpoří každý kilometr, vám Invincible 3 poskytuje nejvyšší úroveň pohodlí pod nohama, které vám pomůže zůstat na nohou dnes, zítra i později. Je navržen tak, aby vám pomohl udržet se v běhu, je super podpůrný, takže se můžete posunout po vaší preferované cestě a vrátit se na další běh s pocitem, že jste připraveni a osvěženi. Podpora: Vysoká – Čím více podporuje obuv, tím větší stabilitu může poskytnout vašemu přirozenému kroku. Kombinace vyladěné podpory a záměrně umístěného odpružení vám pomáhá cítit se bezpečně při každém kroku. Invincible 3 má vysokopodpornou technologii s tlumením a stabilitou záměrně umístěnými a tvarovanými tak, aby chránily vaše chodidlo před účinky pronace Odpružení: Super vysoké – Čím více odpružení máte pod nohama, tím měkčí a pohodlnější může být váš běh. Tlumení pomáhá zmírnit náraz, když vaše nohy dopadnou na zem. Díky odpružení Nike ZoomX ve tvaru rockeru a vyšším pěnovým výškám vám tato obuv poskytuje dokonalé odpružení při kontaktu se zemí a ještě měkčí pocit pod nohama. Reakce: Super vysoká – Čím citlivější obuv, tím větší návratnost energie můžete získat zpět při každém kroku. Ať už chcete běžet o něco rychleji nebo s menší námahou, citlivá obuv vám pomůže trochu víc pružit ve vašem kroku, abyste z běhu vytěžili víc. Pěna Nike ZoomX je mimořádně citlivá a lehká, díky čemuž získáte odraz a svižnou odezvu při každém kroku Fit: bezpečný, prodyšný, pohodlný Vyvinutý svršek Flyknit umísťuje zóny prodyšnosti, kde se vaše chodidlo nejvíce zahřívá. Je pevný a odolný a pomáhá udržet vaši nohu v bezpečí na každém kilometru Co je nového ve hře Invincible 3? Širší mezipodešev dodává stabilitu. Vyšší vrstvy pěny než naše předchozí verze zvyšují laťku v oblasti odpružení a pohodlí v elegantnějším designu Drop: 9 mm (31mm špička, 40mm pata) Hmotnost: 310 gramů
Běžecký svět: vše pro běhání 🙂

 

Informace o produktu

  • Značka: NIKE
  • EAN: 196154504829
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. Velikost 35. Svrchní materiál na tkaničky. Styl sportovní. Druh sportu běh. Tvar špičky kulatá špička. BARVA Černá. . . . . . .
Nike Invincible 3 M 41 EUR
Nike Invincible 3 M 41 EUR
4149