Nike Pegasus Turbo Next Nature W 37,5 EUR

3399 

Nike Pegasus Turbo Next Nature W 37,5 EUR od tohoto skvělého výrobce NIKE je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Nike Pegasus Turbo Next Nature W 37,5 EUR – nyní pořídíte od 3399 Kč.

Katalogové číslo: 196153212831 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Nike Pegasus Turbo Next Nature W 37,5 EUR od společnosti s úžasnou pověstí NIKE je právě teď u nás za super cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Nechte tohoto váženého hřebce, aby vám pomohl zaznamenat náročné kilometry. Tato pestrobarevná klisna, doplněná lehčí, citlivou, opětovně použitou pěnou a svrškem z peří, je vyrobena tak, aby vám pomohla zvýšit tempo, aniž byste obětovali pohodlí při dosahování osobních rekordů. Tento nesmrtelný model je zodpovědně zkonstruován z minimálně 50% recyklovaného materiálu podle hmotnosti, přičemž si zachovává svůj osvědčený každodenní étos. Pěna Nike ZoomX je citlivá a lehká, díky čemuž se odrazíte při každém kroku. Pěna tvarovaná jako rocker poskytuje podporu pro 3 fáze kroku běžce. Nabízí pružnost, když se noha zvedá od země, plynulou jízdu, když se noha pohybuje dopředu, a tlumení při kontaktu se zemí. Lehký a podpůrný: technologie Flyknit využívá vysokopevnostní vlákna k vytvoření lehkého svršku s cílenými oblastmi opory, pružnosti a prodyšnosti. Poskytuje bezpečnost a pohodlí. Podrážka s dezénem inspirovaným vaflemi poskytuje trakci Drop: 10
Běžecký svět: vše pro běhání 🙂

 

Informace o produktu

  • Značka: NIKE
  • EAN: 196153212831
  • Další vlastnosti: BARVY Šedá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 38. Svrchní materiál na tkaničky. Styl sportovní. Tvar špičky kulatá špička. BARVA Šedá. . . . . . . .
Nike Pegasus Turbo Next Nature W 37
Nike Pegasus Turbo Next Nature W 37,5 EUR
3399