Nike Zoom Fly 4 M 42,5 EUR

3399 

Nike Zoom Fly 4 M 42,5 EUR od výrobce s mnohaletou tradicí NIKE je u nás k dispozici opravdu výhodně. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Nike Zoom Fly 4 M 42,5 EUR – nyní získáte od 3399 Kč.

Katalogové číslo: 195866098169 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Nike Zoom Fly 4 M 42,5 EUR od značky s dlouholetou tradicí NIKE je k dostání výhodně. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Trénujte tvrdě a najděte svůj rytmus na cestě. Od okamžiku zašněrování vám systém šněrování obepne nohu, abyste měli pocit jistoty od začátku až do konce. Přidaná ohebnost působí velmi citlivě a bezpečně při každém kroku. Měkký, prodyšný svršek je zkombinován s elastickým límcem pro přizpůsobení se ponožce pro bezpečný a stabilní pocit. Máte cíle, kterých chcete dosáhnout, zašnukujte si je a vyleťte vstříc novým nejlepším výsledkům. Materiál Nike Flyknit je umístěn kolem límce a poskytuje dodatečnou roztažnost pro snadné obouvání a zouvání. Má pocit podobný ponožce, který pomáhá udržet nohu a pocit bezpečí. Svršek je vyroben z lehké síťoviny pro měkčí a prodyšnější pocit, který se přizpůsobí vaší noze. Podpora střední části chodidla přichází díky 4 jednotlivým kusům popruhů, které se proplétají se šňůrkami. Když šňůrky zašněrujete, bota se utáhne, čímž vám poskytne stabilitu. I vnitřní patní modul poskytuje bezpečnější uchycení než model Zoom Fly 3. Technologie Nike React je lehká a odolná pěna, která poskytuje hladkou a citlivou jízdu. Je zkombinována s vnitřní deskou z uhlíkových vláken pro flexibilitu vašeho kroku.
Běžecký svět: vše pro běhání 🙂

 

Informace o produktu

  • Značka: NIKE
  • EAN: 195866098169
  • Další vlastnosti: BARVY Černá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. Velikost 35. Svrchní materiál na tkaničky. Styl sportovní. Tvar špičky kulatá špička. BARVA Černá. . . . . . . .
Nike Zoom Fly 4 M 42
Nike Zoom Fly 4 M 42,5 EUR
3399