Salomon Phantasm For Ciele 37 1/3 EUR

3799 

Salomon Phantasm For Ciele 37 1/3 EUR od naší známé značky SALOMON je momentálně ve výhodné akci. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Salomon Phantasm For Ciele 37 1/3 EUR zrovna nyní za cenu 3799 Kč.

Katalogové číslo: 9020103071968 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Salomon Phantasm For Ciele 37 1/3 EUR od naší známé značky SALOMON . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Unisex silniční běžecká obuv Salomon Phantasm For Cíle Running Shoes, která je předurčena jet rychle. PHANTASM FOR CIELE je běžecká obuv, která vás pohání vpřed. Óda pro rychlost zvířete a vnitřní tempo, obsahuje Energy Blade pro rychlé špičky a silný pohon, a pěnu Energy Surge pro hladké a citlivé přechody. Výrazný design: Přikývnutí na synergii mezi bezkonkurenční rychlostí a tempem nejrychlejšího suchozemského zvířete na světě Lehký pohon: Týmové úsilí mezi Energy Blade a naší lehkou a pružnou pěnou Energy Surge poskytuje super hladký a citlivý běh Rychlý přechod: Naše charakteristická geometrie rocker, R. Camber, zajišťuje rychlejší přechod – takže strávíte méně času na zemi a více času pohybem vpřed Energy Surge: Lehká, citlivá pěna vytvořená kombinací EVA a olefinu [OBC], která poskytuje dlouhotrvající odpružení a návrat pružné energie Energy Blade Running: Energy Blade je zabudována do mezipodešve, která zvyšuje pohon vpřed Road Contagrip®: Kombinuje ploché, široké výstupky pro přilnavost na rovných, tvrdých površích se směsí, která vyvažuje odolnost a přilnavost. Ideální pro běh na cestách Měkká konstrukce límce: Měkký límec zlepšuje pohodlí a vytváří ergonomičtější pocit Internal SensiFit™: Sensifit, který je zvenčí neviditelný, drží chodidlo od mezipodešve až po šněrovací systém, čímž poskytuje bezpečné a přiléhavé padnutí kolem chodidla Tvarovaná EVA vložka: Tvarovaná vložka, která zlepšuje pohodlí tím, že napodobuje přirozený tvar chodidla Drop: 9 mm (pata: 34,7 mm, špička: 25,7 mm) Hmotnost: 235 g Unisex
Běžecký svět: vše pro běhání 🙂

 

Informace o produktu

  • Značka: SALOMON
  • EAN: 9020103071968
  • Další vlastnosti: BARVY Bílá. BARVY Šedá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 38. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. Svrchní materiál na tkaničky. Styl sportovní. Druh sportu běh. Tvar špičky kulatá špička. BARVA Bílá. . . . .
Salomon Phantasm For Ciele 37 1/3 EUR
Salomon Phantasm For Ciele 37 1/3 EUR
3799